"Йому здається, що він може бути лідером іншого Майдану". Зеленський прокоментував реакцію Порошенка на відведення військ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами президента України, риторика Порошенка постійно змінюється.

П’ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко виступає проти розведення військ на Донбасі та проти "формули Штайнмаєра" і намагається зібрати новий Майдан.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час пресмарафону у Києві.

"Чому пан Порошенко проти відведення, бо він відчув, що відведення та "формула Штайнмаєра" - це ключик і йде в одному кейсі, які обговорють на вулицях. Помилка Порошенка тільки в одному - йому здається, що він може бути лідером іншого Майдану", - наголосив він.

Водночас Зеленський визнав, що його команда програла у "комунікаційній війні".

"Я вважаю, що комунікаційно наші хлопці програли. Ми дійсно недокомунікували з людьми. І це помилка. Але в наших кроках інше - захищаючи інтереси нашої країни, жодної помилки не було", - додав він.

Окрім цього Зеленський звинуватив Порошенка у підбурюванні людей до нового Майдану.

"Ви бачили ж заяву і самого Штайнмаєра, і німецької сторони, і французької, і багатьох вже у ЗМІ - вони в шоці. Тому що його риторика (Порошенка - прим.ред.) змінюється, як і змінюється його статус. Але єдине, він забуває, що вже не президент. Я боюсь, що він в це не вірить. Він проти розведення, йому здається, що через це може бути Майдан. Мало того, він трохи підштовхує людей і своїми ЗМІ, і своїми діями", - резюмував президент України.

Нагадаємо, 1 жовтня учасники Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання на Донбасі погодили так звану "формулу Штайнмаєра", яка була запропонована у 2015 році тодішнім главою МЗС Німеччини, нинішнім президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Президент України Володимир Зеленський скликав терміновий брифінг, на якому пояснив, що тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий, як закон про особливий статус Донбасу, почне діяти на постійній основі за умови, коли на цій території відбудуться місцеві вибори, проведені згідно з Конституцією та законодавством України. Ще однією умовою є публікація звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів.

Увечері 1 та 2 жовтня у Києві та великих містах відбулися акції протесту. Вони мали на меті висловити незгоду з імплементацією "формули Штайнмаєра". Детальніше про те, що таке "формула Штайнмаєра" та як на її погодження відреагували в Україні та світі читайте за посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції