"Юлі треба здавати аналізи?". Реакція юзерів на пропозицію Тимошенко стати арбітром під час дебатів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сама Тимошенко поки що обмірковує пропозицію.

Кандидат в президенти Володимир Зеленський запросив екс-прем'єрку Юлію Тимошенко взяти участь у дебатах та стати в них "незалежним арбітром".  "Ви зайняли третє місце у виборах та не підтримали жодного з кандидатів, чи зможете ви стати гарантом чесних правил та рівних можливостей на дебатах", - звернувся він до неї та вже традиційно дав на роздуми 24 години. 

У штабі Юлії Тимошенко вже повідомили, що розглядають ідею виступити арбітром дебатів між учасниками другого туру президентських виборів.

У Мережі не забарилась реакція користувачів. Багатьох цікавить запитання: чи треба буде Тимошенко для цього здавати аналізи - саме так збираються вчинити Петро Порошенко та Володимир Зеленський перед дебатами. ТСН.ua спеціально з’ясував, як відбувається здавання аналізів на наркотики та алкоголь і як швидко ці речовини можна вивести з організму.

Окрім цього, юзери намагаються уявити такі дебати, розглядають інші варіанти та багато жартують з цього приводу.

«Незалежний» Євролаб, яким володіє критик Порошенка Пальчевський, який нещодавно казав що Зеленський переможе в першому...

Опубліковано Volodymyr Ariev Четвер, 4 квітня 2019 р.

 Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Ввечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський, викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента і висунув низку умов. Нещодавно Зеленський опублікував чергове відеозвернення, у якому запросив Юлію Тимошенко стали арбітром зустрічі кандидатів. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції