Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юлія Тимошенко "стала ведучою" ток-шоу і дізналася, чи задоволена Мосейчук президентством Зеленського

Юлія Тимошенко "стала ведучою" ток-шоу і дізналася, чи задоволена Мосейчук президентством Зеленського

Мосейчук каже, що розуміла те, що Зеленський переможе на виборах.

Очільниця фракції ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко під час ефіру суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" перебрала на себе роль інтерв'юера й почала "засипати" телеведучу шоу Наталію Мосейчук запитаннями.

Зокрема, обговорюючи підсумки діяльності Володимира Зеленського за рік президентства, Юлія Тимошенко захотіла дізнатися думку Наталії Мосейчук.

"Зараз, коли ми говоримо про підсумки, які треба підводити за рік, я хотіла би трошки поміняти традицію вашої програми. Ви задаєте постійно нам запитання - і це дуже добре. Але ви сьогодні єдина людина, яка стоїть над політикою. Скажіть, вас особисто як громадянку України влаштовують результати за цей рік? Тільки чесно, як ви вмієте це", - запитала Юлія Тимошенко.

Своєю чергою, телеведуча розповіла, що перед торішнім голосуванням вона консультувалася з поважним вчителем, який висловив думку, що Україні потрібно "переключатися".

"Коли рік тому в мене були сумніви щодо того, хто далі має очолювати країну, я поспілкувалась з дуже поважним українським вчителем. І я спитала: "Слухайте, у нас реально два претенденти: Петро Олексійович", - який був моїм президентом, і я за нього голосувала, і я йому дуже сильно вірила - "І Володимир Зеленський". І я за всіма відчуттями, бо я відчувала пульс країни, - я так розуміла, що люди схиляться в бік Зеленського. І я сказала: "Ваша думка?" І він мені сказав: "Наталю, треба переключати", - зазначила Наталія Мосейчук.

Політикиня Тимошенко запитала, чи задоволена Мосейчук першим роком. На що остання відповіла: "Тим, що країну переключили, - так". Після чого очільниця "Батьківщини" знову запитала, чи влаштовують Мосейчук наявні результати.

"Якісними змінами, я гадаю, не задоволений тут кожен", - відповіла Наталія Мосейчук.

Відео Тимошенко запитала у Мосейчук, чи задоволена вона першим роком президенства Зеленського

У студії "Право на владу" голова фракції ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко вирішила змінити традицію програми і поставити запитання ведучій Наталії Мосейчук. Чи задоволена вона як громадянка України першим роком президенства Зеленського - дивіться.  

Тимошенко запитала у Мосейчук, чи задоволена вона першим роком президенства Зеленського

Нагадаємо, напередодні другого туру виборів президента у 2019 році Юлія Тимошенко відмовилась підтримати будь-яку кандидатуру. Тоді вона заявила, що не хоче брати на себе відповідальність за президентство ані Володимира Зеленського, ані Петра Порошенка.

Вибір редакції