Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юрист ЗеКоманди Богдан розповів, ким хоче працювати на державній службі

Андрій Богдан міг би обійти закон про люстрації, отримавши посвідчення учасника бойових дій, але від цієї ідеї відмовився.

Юрист партії "Слуга народу", один із членів передвиборчого штабу Володимира Зеленського Андрій Богдан хотів би попрацювати спікером українського парламенту або генеральним прокурором.

Про це він повідомив виданню TheБабель.

Відповідаючи на запитання про своє політичне майбутнє, Богдан хотів би наводити лад у країні: "Я б хотів бути головою парламенту, або, можливо, генпрокурором, але таких планів у мене немає. Це мої філософські відповіді на ваші філософські запитання".

Проте Андрій Богдан не може обіймати за законом про люстрацію державні посади, оскільки обіймав різні посади в уряді Миколи Азарова, який наразі переховується на території РФ. Зокрема, у березні 2010-го він став заступником міністра Кабінету міністрів — урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики. Згодом цю посаду скасували, а в 2013-му Азаров повторно призначив Богдана уповноваженим Кабміну у сфері боротьби з корупцією. Єдиним варіантом, яким може скористатися заради роботи на державній службі є отримання свідоцтва учасника бойових дій. за словами юриста, обійти закон і оформити таке посвідчення за бажання він би міг без проблем, бо не раз був в АТО у відрядженні. Але робити це не буде, тому що у військових діях не брав участь і "морального права на це не має".

Слід зазначити, що Андрій Богдан, за даними ЗМІ, є одним із претендентів на пост глави Адміністрації президента України. Втім, за словами близького друга і бізнес-партнера новооборанного президента, призначення юриста, який також працював на бізнесмена Ігоря Коломойського, стане для Володимира Зеленського ударом. Проти Богдана грають і його багаторічні добрі стосунки з колишнім заступником глави АП Віктора Януковича Портновим. На запитання, чи вони зараз спілкуються, Богдан прямо не відповів, а Портнов говорити про це відмовився.

Відео"Перемога є, а повноважень немає" - Зеленський

ЦВК навмисно затягує із оголошенням остаточних результатів виборів - так вважає лідер президентських перегонів Володимир Зеленський. Про це він сказав у своєму новому відеозверненні. На думку Зеленського, Центрвиборчком робить це для того, щоб інавгурація президента відбулася після 27 травня. І тоді  він уже не матиме права розпустити чинний Парламент.  

"Перемога є, а повноважень немає" - Зеленський

Залиште свій коментар

Вибір редакції