Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юристи наполягають на здобутому Яценюком до осені імунітеті від відставки

Розглядати питання про відставку уряду вдруге протягом однієї сесії ВР забороняє Конституція.

Відправити прем'єр-міністра у відставку окремо від уряду неможливо. За словами професора юридичного факультету КНУ імені Шевченка Данила Гетьманцева, свій шанс на відставку Яценюка парламентарі на поточній сесії вже використали, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Усі заяви про можливі інші шляхи усунення глави Кабміну з посади є перекрученням норм Конституції, заявив фахівець із права.

"Мова йде про певні маніпуляції. Вчорашня провалена процедура голосування свідчить, що уряд здобув імунітет. На сьогодні вони змогли звільнити уряд, лише проголосувавши за його відставку. Але цього не відбулося. Більше на цій сесії не може бути поставлене питання про відставку", - пояснив Гетьманцев.

Тим часом депутати зареєстрували в Раді проект постанови про повторне голосування за відставку Кабміну. Його ініціаторами є народні депутати від фракції "Самопоміч" Олена Сотник та від фракції "Батьківщина" Ігор Луценко.

Нагадаємо, напередодні, 16 лютого, парламент не зміг відправити у відставку Кабмін на чолі з Арсенієм Яценюком. "За" проголосували 194 народні обранці. Після цього низка депутатів парламенту поскаржилися, що система "Рада" не спрацювала правильно під час голосування.

Відео Відправити Яценюка у відставку окремо неможливо

Залиште свій коментар

Вибір редакції