Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ющенко-молодший одружився з "козачкою" та ігнорує батькові прохання зголити бороду

Екс-президент зізнався, що тепер спокійний за свого сина.

Старший син третього президента України Андрій Ющенко вдруге одружився. Свою нову невістку сам Віктор Ющенко назвав козачкою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Екс-президента зі старшою донькою Віталіною, онукою Андріаною та дружиною Катериною журналісти зустріли на концерті Вахтанга Кікабідзе. Молодят на цьому заході не було.

ВідеоСтарший син третього президента Ющенка вдруге одружився

Ющенки ексклюзивно для ТСН поділилися фото з весілля, яке відгуляли ще у листопаді минулого року. Новий член президентської родини із Запоріжжя і її дівоче прізвище Безугла. ТСН ж дізналася, що їй 34, на два роки старша за чоловіка, має власний благодійний фонд.

Старший син третього президента Ющенка вдруге одружився

Ющенки ексклюзивно для ТСН поділилися фото з весілля, яке відгуляли ще у листопаді минулого року. Новий член президентської родини із Запоріжжя, її дівоче прізвище – Безугла. ТСН дізналася, що Олені 34 роки, тобто вона на два роки старша за чоловіка. Жінка має власний благодійний фонд, займається ресторанним бізнесом, три роки тому навіть хотіла стати політиком і балотувалася у депутати міськради.

З Ющенком-молодшим Олена познайомилася 14 років тому, ще до його першого шлюбу з Лізою Єфросиніною, який тривав усього три роки. Після розлучення Андрій майже не з'являвся на публіці, відпустив бороду і батько за нього неабияк хвилювався. Тепер старший Ющенко зізнається, що нова дружина на сина гарно впливає, і він дуже змінився. "В Андрійка все гарно, дякувати Богу, у нього сім’я. Уже в мене серце спокійне. Гарна дружина. Невістка наша, наша красуня, мила, розумна роботяща, як мурашка. Оце вимагаю, щоб побрив бороду, і ніяк не виходить в мене. Я його тільки зустріну – кажу: синок, прибери це, прибери. А невістка хоче, невістка хоче. Оленка – козачка із Запоріжжя. Батька, на жаль, немає, а мама є. У них давня історія була, а потім перерва. А потім знову знайшли один одного", – розповів старший Ющенко. "Навіки", – додала його дружина Катерина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції