Ющенко розповів про проблеми з дітьми та Єфросиніну, яку запрошував на город

У третього президента незалежної України важкий період в житті.

На Прикарпатті Віктор Ющенко опанував їзду на тракторі та пробує налагодити життя своїх дітей. Він скаржиться – діти розлучаються, внуків він бачить рідко і зробити з цим нічого не може, йдеться в сюжеті ТСН.Особливе.

"В Андрійка історія неприємна трапилась. Він боляче це пережив. Він занадто чистий та довірливий. Я був поряд, бо я думаю, що йому було б дуже важко", - розповів Ющенко про розлучення свого сина та Лізи Єфросиніної.

Проблеми в сім'ї свого сина вдарили по колишньому президенту. Тепер він майже не зустрічається з онуком – у Лізи немає часу.

"Не частіше, ніж раз в 4 місяці. Там… Не завжди так виходить, щоб часто було", - побідкався Ющенко.

Він пригадує, як намагався допомогти Лізі акліматизуватися в новій сім'ї. Але вона не змогла.

"Коли він привів Лізу, я її там на город, на часник, на посадку. Якось хотілося в родину включить, щоб вона не відчувала себе сиротинкою чи віддаленою. Втягувати в ті справи, якими займається родина. Як батько, я все робив! Кого мої діти приводять, це також діти мої. І пошану демонструю, і повагу", - заявив колишній президент.

ВідеоВіктор Ющенко опанував трактор та пожалівся на складне життя своїх дітей

Такі ж проблеми у старшої дочки Ліночки, як називає її президент. Її семирічний шлюб також може закінчитися.

Попри всі сімейні негаразди старших дітей, Ющенко каже - як тато і чоловік він – щасливий. Цьогоріч відзначив п'ятнадцятиріччя другого шлюбу. Разом із дружиною Катериною виховує чотирнадцятирічну Софійку, тринадцятирічну Христинку та ровесника помаранчевої революції Тарасика. І запевняє: хоч справ багато, на дітей час завжди має.

Нагадаємо, що фото з Ющенком на екскаваторі вразило соцмережі. Колишній президент Віктор Ющенко хазяйнує біля своєї садиби на Волині за допомогою екскаватора. Це помітив випадково один з громадських активістів і сфотографував.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: