Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ющенко прокоментував президентство Володимира Зеленського

На думку Віктора Андрійовича, люди зробили свій вибір.

Третій президент України Віктор Ющенко, донька якого дала інтерв'ю після тривалої відмови від публічності, прокоментував президентство Володимира Зеленського, йдеться у "Світському житті".

За словами Віктора Андрійовича, це був вибір людей, тож його варто поважати.

"Якщо цього забажали 14 мільйонів людей і це їхня уява, як може виглядати на сьогоднішньому етапі лідер країни, то я аплодую, що у нас таку думку можна реалізувати", - сказав Ющенко.

Відео Яку музику слухає Віктор Ющенко

Оскільки Катерина Осадча зустріла Віктора Ющенка на музичній премії, вона поцікавилася, яку музику слухає екс-президент України. Також Віктор Ющенко розповів про своє ставлення до того, що Володимир Зеленський став президентом.

Яку музику слухає Віктор Ющенко

Однак, за лаштунками політики подейкують, що президенти України Володимиру Олександровичу Зеленському не заздрять.

"У нас хороша профспілка, це найменша в Україні профспілка, вона складається з трьох президентів. Ми часто збираємося, ми маємо дуже гарну взаємну атмосферу попри те, що ми були колись конкурентами. Насправді, Україна не з президента починається. Насправді вона починається з тебе. Якщо це 42 мільйони засвоять, то яким буде завтрашній день, вибачте, не від президента чи прем'єра, залежить від вас", - висловив думку Ющенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції