Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З 15 серпня усі слуги народу вигорнуть свої кишені перед суспільством – Порошенко

Президент наголосив на невідкладному початку електронного декларування доходів.

За кілька днів в Україні розпочинається електронне декларування доходів осіб, які перебувають на державній службі. У своєму зверненні до українців президент України Петро Порошенко наголосив на тому, що перенесень роботи електронної системи не буде.

"15 серпня стартує електронне декларування всіх активів. Іншої дати я не розглядаю і навіть чути не хочу про перенесення! І прошу не вірити чуткам та домислам. Ще раз наголошую: всі мають вигорнути свої кишені перед суспільством", - заявив Порошенко.

Голова держави зазначив, що сподівається на злагоджену роботу всіх відповідальних служб, які не допустять зриву електронного декларування.

"Корупцію треба викорінювати, а ще краще – запобігати. І профілактика є кращими ліками. Для цього й необхідний ефективний контроль за доходами та витратами чиновників, суддів, прокурорів, міністрів, депутатів, правоохоронців та державних службовців. З тіні на світло мають вийти маєтки, автопарки, гроші всіх слуг народу", - наголосив президент.

Нагадаємо, 15 березня депутати Верховної Ради ухвалили закон про електронне декларування майна посадовцями - таку вимогу висував Євросоюз для безвізового режиму. У червні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Національному агентству із запобігання корупції запустити систему електронного декларування доходів чиновників до 15 серпня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції