З 15 серпня усі слуги народу вигорнуть свої кишені перед суспільством – Порошенко

Президент наголосив на невідкладному початку електронного декларування доходів.

За кілька днів в Україні розпочинається електронне декларування доходів осіб, які перебувають на державній службі. У своєму зверненні до українців президент України Петро Порошенко наголосив на тому, що перенесень роботи електронної системи не буде.

"15 серпня стартує електронне декларування всіх активів. Іншої дати я не розглядаю і навіть чути не хочу про перенесення! І прошу не вірити чуткам та домислам. Ще раз наголошую: всі мають вигорнути свої кишені перед суспільством", - заявив Порошенко.

Голова держави зазначив, що сподівається на злагоджену роботу всіх відповідальних служб, які не допустять зриву електронного декларування.

"Корупцію треба викорінювати, а ще краще – запобігати. І профілактика є кращими ліками. Для цього й необхідний ефективний контроль за доходами та витратами чиновників, суддів, прокурорів, міністрів, депутатів, правоохоронців та державних службовців. З тіні на світло мають вийти маєтки, автопарки, гроші всіх слуг народу", - наголосив президент.

Нагадаємо, 15 березня депутати Верховної Ради ухвалили закон про електронне декларування майна посадовцями - таку вимогу висував Євросоюз для безвізового режиму. У червні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Національному агентству із запобігання корупції запустити систему електронного декларування доходів чиновників до 15 серпня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: