З агресивною РФ можна домовлятися лише за сильного НАТО – президент Румунії

Очільник Румунії вважає, що такі переговори можливі за потужної політики стримування з боку альянсу.

Президент Румунії Клаус Йоганніс вважає, що з агресивною Росією переговори можна вести лише за наявності потужної політики стримування з боку НАТО.

Про це Йоганніс заявив у п'ятницю, 9 червня, під час спільної прес-конференції з президентом США Дональдом Трампом у Білому домі, передає Укрінформ.

"На моє переконання, нам потрібен діалог, але з іншого боку нам потрібно й те, над чим ми разом працюємо в НАТО – потужна політика стримування. Така комбінація – потужне стримування й діалог – повинні привести до рішення, яке стане прийнятним для всіх сторін", – наголосив Йоганніс.

Румунський президент зауважив, що дії РФ, її агресія проти сусідніх держав, викликають стурбованість у регіоні.

"Усі занепокоєні, але знаєте, відчуття занепокоєння має привести вас до готовності. На мою думку, ми повинні бути дуже чіткими й відвертими й безпосередніми, якщо ми говоримо про Росію і з Росією", – додав він.

Нагадаємо, 8 червня Верховна Рада ухвалила рішення про інтеграцію України до НАТО як основний вектор зовнішньої політики. 

Однак, президент Петро Порошенко після ухвалення цього рішення заявив, що говорити про подавання заявки на членство в НАТО передчасно.

ВідеоПорошенко висловив свою думку щодо відновлення курсу на вступ до НАТО

Залиште свій коментар