Тимошенко назвала проект бюджету на 2017 рік "руйнівним" для країни

На думку політика, падіння доходів людей є невідворотним.

Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко розкритикувала проект держбюджету на 2017 рік під час засідання Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів парламентських комітетів сьогодні, 19 вересня. Політик зазначила, що якщо цей проект бюджету ухвалять, то відбудеться падіння економіки України.

За словами Тимошенко, падіння доходів людей є невідворотним, а в проекті бюджету немає індексації доходів, незважаючи на заяви уряду, пише УНІАН

"Немає законної індексації, немає законного збільшення заробітної плати, а даються вибіркові доплати певним сферам бюджетної системи", - підкреслила вона.

Також політик наголосила на необхідності проведення круглого столу щодо бюджету на наступний рік за участю президента України, урядовців та лідерів фракцій парламенту.

Нагадаємо, премєр-міністр України Володимир Гройсман у прямому ефірі програми ТСН.Тиждень розповів про держбюджет-2017, реформи, видатки на субсидії, оборону, ремонт доріг, кредит від МВФ та інших міжнародних донорів. Під час розмови він зазначив, що окремі політики постійно залякують українців заявами про те, що лише вони знають, як допомогти Україні.

"Хочу сказати, що безвідповідальні політики постійно українців лякають. Подивіться виступи будь-якого політичного лідера, який вважає себе лідером, вважає себе в опозиції: "Все пропало!", "Ми всі загинемо!", "Завтра – все, кінець! І тільки я знаю, як вас врятувати. Але нікому не скажу"", - сказав Гройсман. 

ВідеоУряд планує виділити 5 мільярдів гривень на забезпечення життєвоважливими ліками

Залиште свій коментар

Наступна публікація