Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З Дніпровського суду вкрали низку документів зі справи Корбана – адвокат

Папери зникли під час штурму "тітушок".

Під час слухання справи Геннадія Корбана у Дніпровському райсуді зникла низка документів зі справи. Про це заявили адвокати політика на прес-конференції у Києві.

"Під час штурму в нас зникла ціла низка процесуальних документів. Ми змогли їх відновити, але час був втрачений. Ми не мали можливості показати ці документи в суді та апелювати до них", – повідомив Олександр Мірошник.

Правозахисники впевнені, що саме задля викрадення цих документів було влаштовано штурм приміщення суду "тітушками". Крім того, адвокати заявляють, що прокурорам під час засідання було надано особливі умови, на відміну від сторони захисту.

"У прокурорів була своя кімната в приймальні голови суду, своя охорона з представників СБУ та осіб у формі міліції. В нас не було охорони, а умови роботи нагадували стійло: зламані столи, перевернуті стільці, розтрощена підлога, розкидані речі", – пояснив правозахисник Олексій Шевчук.

Також під час прес-конференції адвокати заявили, що з 28 грудня їм невідомо місцеперебування Геннадія Корбана.

6 листопада Печерський районний суд Києва обрав для голови політради партії УКРОП Геннадія Корбана запобіжний захід - домашній арешт терміном на 2 місяці цілодобово - до 31 грудня 2015 року. 1 грудня Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення райсуду про домашній арешт лідера УКРОПу. 28 грудня Дніпровський райсуд Києва змінив запобіжний захід Корбану на взяття під варту терміном на 60 днів. Напередодні цього засідання Корбана прооперували в клініці Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова.

Відео Вночі співробітники СБУ намагались силоміць вивести Корбана із зали засідання

Залиште свій коментар

Вибір редакції