"З хлібом-сіллю росіян не будуть зустрічати". Зеленський розповів, якими можуть бути відносини України і РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент спрогнозував можливе відновлення відносин між країнами.

Президент України Володимир Зеленський не готовий назвати, скільки часу мине до повернення відносин України і Росії на довоєнний рівень, проте не виключає, що це можливо.

Про це він заявив в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Я не знаю, скільки треба років для відновлення відносин на тому рівні, на якому вони були до війни. Я думаю, що для багатьох людей в країні це неможливо. Тут знову питання поколінь. Для майбутніх поколінь, може, і можливо. Напевно. Час лікує рани", - сказав він.

На думку Зеленського, Росія вже може сама почати вирішувати це питання.

Плейлист 57 відео Війна на Сході України. Актуальне

Найактуальніші новини зі Сходу України та зони проведення ООС дивіться у добірці сюжетів ТСН.

Війна на Сході України. Актуальне

"Якщо президенти сіли за один стіл і своїм прикладом домовилися, що, слухай, далі так не можна, досить, давай закінчувати війну. Я маю на увазі саме цей рівень розмови: слухай, давай ти сам по собі, ми самі по собі. Але якщо у нас мир, то давай говорити про прагматичні відносини. Тобто з хлібом-сіллю росіян не будуть зустрічати в Україні, але, якщо вони будуть приїжджати, коли у нас мир, якщо вони приїдуть, наприклад, до Трускавця, то їм скажуть, окей, заплати гроші, живи, будь ласка, лікуйся. Це будуть прагматичні економічні відносини", - пояснив глава держави.

Водночас український президент зазначив, що "навіть не уявляє", які ще потрібно зробити кроки і скільки часу мине, щоб громадян Росії "зустрічали знову як близьких людей".

Нагадаємо, раніше Зеленський назвав "єдиний шлях" для завершення російсько-української війни, а також заявив про необхідність збереження санкцій проти Росії до повного відновлення миру в Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції