Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З Одеси вивели всі охоронні структури, що забезпечували порядок у місті – ОДА

Казанжи закликала самооборонівців дослухатися закону, аби не бути обвинуваченими у створенні "кишенькових армій". 

З Одеси вивели всі охоронні структури, які стежили за порядком у приморському місті. Про це повідомила заступник глави Одеської ОДА Зоя Казанжи.

За її словами, завдяки ним у місті вдалося уникнути багатьох "неприємних ситуацій", однак відсьогодні охоронні структури відсторонені від виконання своїх завдань.

"Розмовляла з головою Одеської ОДА Ігорем Палицею. Підтверджую та уповноважена повідомити: всі охоронні структури, які з 6 травня 2014 року в Одесі забезпечували правопорядок, з сьогоднішнього дня відсторонені від цих процесів і покинули місто", - написала Казанжи на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

 
публикация Zoya Kazanzhy.

Також вона додала, що одеська СБУ такі і не змогла пояснити, хто стояв за вибухами у місті і наразі це питання залишається відкритим.

"Спочатку саме добровольці, волонтери, самоорганізовані групи громадян, не чекаючи рішень зверху, а часто і всупереч їм, рятували країну. Звертаємо увагу загонів самооборони в місті на те, що у своїй діяльності ви повинні керуватися законами, щоб не бути звинуваченими у створенні "кишенькових армій", - резюмувала  представниця ОДА.

Як повідомлялося раніше, минулої доби в Одесі вибухнув волонтерський офіс і згоріли дві автівки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції