З окупованими територіями домовлятися немає сенсу, їх можна тільки звільняти – Турчинов

Дата публікації
З окупованими територіями домовлятися немає сенсу, їх можна тільки звільняти – Турчинов

Турчинов прокоментував псевдовибори на Донбасі та позицію України / olex-kurinniy.livejournal.com

Росія не планувала досягати миру і прагне перетворити конфлікт на Донбасі у перманентний.

Росія не збирається працювати на нормалізацію ситуації на Донбасі. Про це в ексклюзивному інтерв'ю ТСН заявив спікер українського парламенту Олександр Турчинов.

"Треба констатувати, що Російська Федерація і не збиралася працювати в напрямку мирного розв'язання трагедії, яку вони штучно створили на сході нашої країни", - заявив він.

На думку Турчинова, про це свідчать і проведені на Донбасі так звані вибори.

"Ті фейкові вибори, які росіяни провели на окупованій території, які ніколи не визнає цивілізований світ, які й виборами назвати неможливо – вони свідчать про те, що фактично здійснюється спроба заморозити цей конфлікт, зробити його перманентним", - вважає український політик.

Керівник парламенту минулого скликання каже, що вже підготував постанову щодо скасування законів про особливий статус Донбасу та амністію бойовиків, бо ці закони насправді і не працювали жодного дня.

"Їх треба скасовувати. Треба скасовувати закон про особливий статус, тому що він передбачав вибори до місцевих рад у грудні. Зрозуміло, що жити за українським законодавством ті, хто окупував території, не збираються. Жодних передумов, після яких має наступити амністія, ні терористи, ні російські військові не збиралися виконувати, і я навіть не підписав цей закон і не відіслав його до Адміністрації президента. Тому вже вніс постанову щодо скасування голосування закону про амністію і скасування закону про особливий статус", - пояснив Турчинов.

На його думку, наразі залишається можливим тільки один варіант поведінки з бойовиками.

"Є лише один формат нашої діяльності: звільняти окуповані території", - наголосив політик.

Повне інтерв'ю дивіться у неділю, 9 листопада, в ефірі програми ТСН-Тиждень о 19:30.

Турчинов вважає, що Яценюк може знову стати прем’єром

Турчинов вважає, що Яценюк може знову стати прем’єром

Наступна публікація