З оркестром, червоною доріжкою і почесною вартою: у Києві відбулася церемонія зустрічі Зеленського й Дуди

Урочиста церемонія зустрічі відбулася біля Маріїнського палацу.

У понеділок, 12 жовтня, у Києві в Маріїнському палаці розпочалася зустріч президентів України та Польщі Володимира Зеленського та Анджея Дуди. Після офіційної церемонії очільники країн розпочали перемовини у форматі віч-на-віч.

Про це повідомили в Офісі президента України. 

На Банковій розповіли, що під час офіційної церемонії зустрічі Зеленський і Дуда заслухали рапорт начальника роти почесної варти і гімни обох країн, які виконав військовий оркестр.

Після цього Володимир Зеленський та Анджей Дуда обійшли стрій воїнів Почесної варти. Глави держав також представили членів своїх делегацій і пішли на перемовини у форматі віч-на-віч.

Планується, що після зустрічі відбудеться церемонія підписання українсько-польських двосторонніх документів та спільна пресконференція Дуди і Зеленського.

Як відомо, президент Польщі Анджей Дуда напередодні, 11 жовтня, розпочав офіційний візит до України. На території країни він перебуватиме три дні. Учора Дуда вже відвідав військовий цвинтар у Биківні на околиці Києва. У нього також запланована поїздка до Одеси. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація