Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"З-під вишиванок визирають косоворотки". Порошенко жорстко розкритикував дії нардепів у Раді

Президент звинуватив нардепів у провокуванні напруги зі світовою спільнотою.

Дії парламентської опозиції провокують напругу у стосунках з ключовими союзниками України.

Таку думку у своєму зверненні з приводу підтримки Верховною Радою законопроектів щодо Донбасу висловив президент Петро Порошенко.

Глава держави звинуватив колишніх політичних партнерів у нав’язуванні країні курсу на відмову від окупованих територій і зречення від мільйонів власних співвітчизників.

«Їхні дії провокують напругу у стосунках з нашими ключовими союзниками. Створюють загрозу, що ми з вами залишимося з агресором сам на сам, без підтримки світової спільноти. В голові просто не вкладається те, що ми бачили вчора і сьогодні у Верховній Раді. Колишні партнери по демократичній коаліції, люди, які називають себе патріотами і навіть українськими націоналістами, зривали голосування… І за що?  За те, щоб законом визнати Росію агресором, а її війська – окупантами. Як на заклик «хто не скаче», так підстрибують вище всіх. А як до голосування за очевидний український інтерес – неначе щось пороблено. А у декого взагалі з-під вишиванок визирають косоворотки, на головах – стирчать кокошники», - вважає Порошенко.

Він заявив, що «питання суверенітету, територіальної цілісності, обороноздатності України мають об'єднувати всі політичні сили, прибирати на задній план вузькопартійні інтереси».

Нагадаємо, сьогодні, 6 жовтня, Рада проголосувала за законопроект №7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей".  Згідно з цим Законом тимчасово, на строк, що закінчується через один рік від дня набрання чинності Законом України ”Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей”, запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, що визначаються рішенням ВР. 

Окрім цього 233 народних депутати проголосували у першому читанні за законопроект №7163 про реінтеграцію Донбасу. Із попередньої президентської версії була вилучена згадка про Мінські домовленості. Це уточнення стосується того, що по всьому тексту законопроекту зняти всі положення, де називаються Мінські домовленості, замінивши їх на резолюцію Ради безпеки ООН, ухвалену у зв’язку з російською збройною агресією на Донбасі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції