З подачі Ляшка Супрун тимчасово заборонили виконувати обов'язки міністра

Дата публікації
Перегляди
8450
Поділитись:
WhatsApp
Viber
З подачі Ляшка Супрун тимчасово заборонили виконувати обов'язки міністра

Фото: УНІАН

Заборона діятиме до остаточного рішення суду.

5 лютого Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки на посаді в.о. міністра.

Про це повідомив нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук, позов якого і задовільнив суд.

За його словами, він звернувся до суду за дорученням Олега Ляшка. "Боротьба за життя і здоров’я українців триває!", - написав у своїй заяві депутат. Заборона діятиме до остаточного рішення суду, яке мають ухвалити 15 лютого.

За дорученням #народного_президента Олег Ляшко звернувся до суду, щодо підтвердження повноваженнь в.о. міністра охорони...

Опубліковано Ігором Мосійчуком Вівторок, 5 лютого 2019 р.

"Позивачем було 1 лютого 2019 року подано до суду заяву про забезпечення адміністративного позову шляхом встановлення заборони Супрун Уляні Надії вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію компетенції (повноважень міністра – ред.)", - йдеться в ухвалі.

Суд частково задовольнив позов Мосійчука і заборонив Супрун на час розгляду адміністративної справи "вчиняти дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я".

Як відзначив глава центру протидії корупції Віталій Шабунін, це "той самий реформований київський адмінсуд, який повернув на посаду Насірова". Він додав, що з великою вірогідністю той же реформований суд 15 лютого взагалі зніме Супрун з посади.

Всі вже бачили, що реформований київський адмінсуд (ОАСК) заборонив Ульяні Супрун виконовути обов'язки міністра? Це той...

Опубліковано Vitaliy Shabunin Вівторок, 5 лютого 2019 р.

Також у Мережі запустили хештег "ПідтримуюСупрун". Зокрема до нього долучився голова громадської організації "Небайдужі" та колишній лідер одеського "Правого сектору" Сергій Стерненко із проханням "висловити також свою думку з приводу цієї ганебної ситуації".

Друзі, тут Олег Ляшко та його чудесна братія вирішили, що ми всі маємо помирати від неякісної медицини, що в лікарнях та...

Опубліковано Сергієм Стерненком Вівторок, 5 лютого 2019 р.

Тим часом у Міністерстві охорони здоров'я вже повідомили, що консультуються з юристами через заборону суду Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра. 

Про ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва Як стало відомо Міністерству охорони здоров’я України із засобів...

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Вівторок, 5 лютого 2019 р.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8450
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація