Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З сайту Кабміну прибрали повідомлення про приїзд Байдена в Україну

В іншому текст прес-релізу залишився без змін.

З Урядового порталу зникла інформація про візит віце-президента США Джозефа Байдена в Україну.

Раніше прес-служба Кабінету міністрів повідомила, що Байден заявив про свій намір вже найближчим часом здійснити візит в Україну під час телефонної розмови з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Пізніше згадка про приїзд Байдена зникла, в іншому текст прес-релізу залишився без змін.

У повідомленні йдеться про те, що Байден і Гройсман обговорили процес реформ в Україні та скоординували подальшу взаємодію щодо залучення необхідної допомоги і сприяння з боку США.

Співрозмовники обговорили початок роботи системи електронних декларацій, реформу державного управління, приватизацію державних підприємств, зокрема другий етап приватизації Одеського припортового заводу.

Гройсман також повідомив про рішення уряду вдвічі збільшити мінімальну заробітну плату в Україні.

"Байден відзначив позитивні результати діяльності уряду за перші шість місяців його роботи, запевнив у незмінній підтримці з боку Адміністрації США", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що раніше на офіційному сайті президента України з'явилося повідомлення про телефонну розмову з президентом Атамбаєвим. Пізніше в апараті президента Киргизстану спростували повідомлення, що з'явилося на сайті президента Порошенко.

В МЗС Украни заявили, що ровокація щодо телефонної розмови між президентом України Петром Порошенком і президентом Киргизстану Алмазбеком Атамбаєвим мала на меті перешкоджання просуванню українською стороною в ООН важливої ініціативи з прав людини в Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції