З'явилися перші фото з лікарні, куди перевезли Насірова

Дата публікації

Деякі нардепи не дають представникам НАБУ відправити Насірова на обстеження.

З'явилися перші світлини з Інституту кардіології імені М. Д. Стражеска, куди перевезли тимчасово відстороненого від виконання обов'язків на час розслідування главу ДФС Романа Насірова.

Як передає кореспондент ТСН, дружину зрештою пустили до "швидкої". На місці є представники НАБУ, "швидка", самого Насірова довго не виводили, він перебував біля інституту, але згодом доставили до приміщення лікарні.

На місці є представники НАБУ, "швидка", однак самого Насирова не виводять, він знаходиться поки що біля інституту.

В Інституті кардіології вже є депутати БПП, серед яких Гліб Загорій і Валерій Давиденко. За словами одного зі співробітників НАБУ, нардепи хочуть з'ясувати статус докторів.

Крім того, до лікарні Насірова везли на "швидкій", однак сам медичний заклад на своїй території не тримає таких авто, а отже наразі не зрозуміло, звідки приїхала машина за фіскальником.

Своєю чергою, нардеп Андрій Журжій заявив, що депутати від БПП намагаютья відбити Насірова в НАБУ. Про це він написав у своєму Facebook.

Нагадаємо, об 11 ранку у суботу, 4 березня, Романа Насірова у супроводженні представників НАБУ вивезли з лікарні "Феофанії". Пізніше стало відомо, що його перевозять до Інституту кардіології у Києві з метою провести обстеження, щоб виявити точний діагноз.

Зазначимо, у ніч проти 3 березня детективи НАБУ та Антикорупційної прокуратури вручили підозру голові Держфіскальної служби Роману Насірову. Затримання відбувалось у столичній лікарні "Феофанія". 

Співробітникам Бюро довелося зачитувати підозру, поки чиновник із заплющеними очима і нібито непритомний лежав на величезному двоспальному ліжку палати. Згодом лікарі діагностували у 38-річного фіскальника інфаркт міокарда і закутаного у ковдру на реанімобілі переправили до іншого відділення медзакладу. Наступного дня після серцевого нападу Насірова повезли на процедури. Пізніше діагноз не підтвердився.

На час розслідування Насірова відсторонили від посади.

Наступна публікація