З'явилось відео, як Корбана вивезли з дому на переповненій спецпризначенцями швидкій

Медична машина поїхала у супроводі двох мікроавтобусів СБУ.

Лідера УКРОПу Геннадія Корбана серед ночі вивезли з його квартири у Дніпропетровську. Прес-служба політика повідомила, що його везуть до Києва.

Корбана посадили у карету швидкої, разом з ним до салону сіли бійці СБУ, також силовики знаходяться і у кабіні водія. Швидка поїхала у супроводі двох мікроавтобусів зі спецпризначенцями. Як повідомила з місця подій кореспондент ТСН, у нічних подіях взяли участь кілька сотень бійців у повній амуніції та з автоматами.

Як відомо, до квартири Геннадія Корбана серед ночі увірвались співробітники СБУ та ГПУ, зачитали судове рішення, за яким політика мають доправити до Києва на "слідчі дії". Адвокати лідера УКРОПу називають ці дії незаконними і вимагатимуть кримінального переслідування людей, задіяних у, як вони називають, викраденні політика.

Корбана вивезли з Дніпропетровська каретою швидкої у супроводі двох бусів СБУ

Напрямок слідування швидкої допомоги, у якій лідера УКРОПу Геннадія Корбана вивезли з його дому у Дніпропетровську залишається невідомим. У цих подіях було задіяно кілька сотень спецпризначенців СБУ у повній амуніції з автоматами. Швидка з політиком виїхала з міста у супроводі двох мікроавтобусів з бійцями. У швидкій також кілька озброєних спецпризначенців. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: