Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З'явилося відео масштабних обшуків в компанії екс-міністра Клименка

Загальна сума викрадених коштів сягає 12 млрд. доларів США.

У Мережі показали відео масштабних обшуків у компанії екс-міністра доходів і зборів України Олександра Клименка в торгівельного-розважальному центрі Gulliver у Києві.

Відео опублікувало МВС України.

Зокрема, на сайті МВС зазначається, що загальна сума викрадених коштів сягає 12 млрд. доларів США. Глава МВС зауважив, що перша спецоперація стосувалася схем з регіональними податковими ямами. Своєю чергою, сьогоднішній етап має більш широкий спектр дії.

За інформацією, колишній міністр доходів і зборів України Олександр Клименко протягом 2011-2013 років створив ряд офшорів на Британських Віргінських островах, Кіпрі та Ліхтенштейні. Власником офшорів значився його батько.

Від 2011 до початку 2014 року викрадені у держави кошти на суму понад 788 млн. доларів США були перераховані в Україну на рахунки компаній "ЮНІСОН", медіа-холдинга "Вєсти" та двох компаній з управління активами, власниками яких була родина Клименка та які обслуговували "сім'ю" Януковича.

Нагадаємо, 14 липня силовики столичному ТРЦ Gulliver провели 183 обшуки в приміщеннях, які належать екс-міністру Клименку, зокрема, в офісному центрі "Гулівер" у місті Києві, декілька поверхів якого є власністю екс-міністра та членів його родини. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції