З'явилося відео, як на засіданні у справі Корбана нардеп Денисенко жбурляє у суддю пляшкою

Нардепа обурило рішення Чауса.

Під час судового засідання у справі лідера "УКРОПу" Геннадія Корбана, який перебуває після операції на серці на стаціонарному лікуванні в інституті Амосова, нардеп Андрій Денисенко жбурнув у суддю Дніпровського районного суду Миколу Чауса пляшкою. 

Обурений рішенням судді, Денисенко під час оголошення ухвали почав вигукувати на адресу судді, що він – злочинець, який знущався над майданівцями.

"Ви – злочинець, ви не суддя. Ви ще за Майдан не відповіли. Ви тут знущалися над людьми… Ви обслуговуєте Шокіна і ви будете горіти у пеклі разом із Шокіним", - кричав Денисенко, пілся цього жбурнув у Чауса пляшкою.

 

Денисенко не витримав і кинув пляшкою у суддю

Опубліковано 24 Канал 26 грудня 2015 р.

Нагадаємо, що напередодні один із захисників Корбана Олексій Шевчук заявив, що суддя Чаус карав Автомайдан і порушував присягу. Щодо судді було відкрито дисциплінарне провадження. Також була рекомендація звільнити його за порушення присяги.

17 грудня Вища рада юстиції відклала розгляд дисциплінарної справи відносно Чауса, тому що він прибув через хворобу. У 2010-2012 роках також була спроба звільнити Чауса з займаної посади. Причина – недотримання норм законодавства при розгляді судової справи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: