Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За 10 років не вирішили проблему - це вже факт. Гройсман розкритикував Садового через сміттєву катастрофу

Прем'єр заявив, що готовий допомагати, аби вичистити Львів.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розкритикував роботу мера Львова Андрія Садового через сміттєву катастрофу у місті.

Про це він сказав Садовому під час наради з міськими, селищними, сільськими головами на засіданні "Асоціації міст України".

"Я готовий теж допомагати і далі вирішувати проблему тому що, я вважаю, що львів'яни не повинні від цього страждати. Те, що відбулося чи не відбулося, за 10 років не вирішили проблему - це вже факт. Я не хочу кивати в сторону, але я просто називаю речі своїми іменами", - зазначив Гройсман.

Він підкреслив, що, як і Міський голова Львова Андрій Садовий, вын був обраний міським головою Вінниці у 2006 році  та стикнувся із аналогічною проблемою, яку однак вирішив.

"Ми зробили рекультивацію полігону, забрали інфільтрат, створили дві газові станції, просвердлили відповідні свердловини, і сьогодні на міському, муніципальному полігоні міста Вінниці, яке я мав честь очолювати, виробляється електроенергія. Там жодного запаху, там немає жодних проблем", -  похвалився очільник уряду.

Він підкреслив, що у Вінниці наразі абсолютно нормальний екологічний стан.

"Мені дуже болить, що за 11 років з того часу, як ми прийшли міськими головами, ви не вирішили цю проблему", - зауважив Гройсман.

Він наголосив, що проблема перевезення сміття Львовом триває 10 місяців.

Прем'єр-міністр нагадав, що у січні здійснив робочу поїзду до Львова, де провів засідання обласної комісії з надзвичайних ситуацій, на якому міській владі Львова запропонували три земельні ділянки для проектування і будівництва нового полігону для сміття, з яких міський голова обрав одну.

"В п'ятницю чи четвер ми з вами це вирішили, у понеділок ви отримали землю, за 3 тижні ви сказали, що ця земля не підходить", - поскаржився він.

Прем'єр наголосив, що бюджет розвитку Львова становить 1,8 млрд грн, що цілком достатньо для створення полігону, проведення рекультивації та наведення порядку у тому числі на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Фотогалерея На Донеччині зупинили п'ять вантажівок із львівським сміттям (3 фото)

Нагадаємо, Львів захлинається у смітті та стоїть на порозі екологічної кризи. Про це повідомив мер міста Садовий. "Сьогодні зранку (18 січня) відбулося засідання комісії з надзвичайних ситуацій міста і ми офіційно повідомили державні органи влади про те, що в місті склалася критична ситуація з вивезенням твердих побутових відходів та з'явилися передумови для виникнення надзвичайної екологічної ситуації", - заявив Садовий у зверненні до львів'ян. 

Суд закрив Грибовицьке сміттєзвалище під Львовом. Суд зобов'язав виконавчий комітет Львівської міськради припинити діяльність Грибовицького сміттєзвалища. 

29 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом виникла пожежа. Згодом з'явилася інформація, що під час гасіння пожежі стався зсув сміття. В результаті під завалами опинилися троє рятувальників. Надзвичайники загинули. 

Відео У двох районах на межі із зоною відчуження ЧАЕС знайшли львівське сміття

Залиште свій коментар

Вибір редакції