За 4,5 місяці в колонії Тимошенко схудла, але не змарніла (фото)

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За 4,5 місяці в колонії Тимошенко схудла, але не змарніла (фото)

Тимошенко схудла, але виглядає доглянутою / Фото: Сегодня

Журналістам вдалося зробити перше за 4,5 місця фото екс-прем'єра.

Сьогодні журналістам вдалося побачити екс-прем'єра Юлію Тимошенко вперше за 4,5 місяці, які вона знаходиться в Качанівській колонії.

Як пише "Сегодня", до ЦКБ під'їхав білий мікроавтобус "Форд" і кілька машин з написом "ДПС" і "Беркут". Поки спецназ прочісував територію навколо лікарні, біля входу в приймальне відділення зупинилася швидка.

Через кілька хвилин з будівлі викотили каталку, на якій лежала Леді Ю. Вона була одягнена в звичайні сині джинси, коротке сіре пальто. Була без звичної коси і помітно схудла, проте виглядала доглянутою.

Підтримати Тимошенко приїхали троє прихильників з Львівської області. Коли її винесли на носилках у двір, однією з жінок вдалося пробратися повз правоохоронців і обійнятися з нею.

"Я змогла до неї доторкнутися, обійняти і поцілувати. Яке щастя!  Вона така маленька стала, так схудла. Але все ж посміхалася мені", - не могла натішитися пані Віра. 

Разом з тим німецькі лікарі вважають, що Тимошенко все одно не змогли б вилікувати в ЦКБ № 5. Так, Норберт П. Гааса, директор Центру м'язово-скелетної хірургії, зазначив, що необхідне для лікування Тимошенко обладнання "в рамках візиту не було переконливо представлено".

І засумнівався, "чи є в Харкові кваліфікований персонал" (мовляв, в рамках короткого візиту це з'ясувати неможливо). "Оцінку можна було б зробити лише в рамках спільного лікування протягом двох-трьох тижнів", - запевняє Гааса.

А директор берлінської клініки "Шаріте" Карл Макс Айнхойпль вважає, що, з одного боку, "влада доклала великих зусиль, щоб створити для пані Тимошенко як можна кращі умови", але з іншого - "враховуючи особливі проблеми Тимошенко, а також її особливу особисту історію хвороби, - не представляється ймовірним, що терапія буде успішною" (його звіт викладений на сайті "Батьківщини").

Айнхойпль також пише, що "німецьким лікарям не представили психосоматичний рівень лікування" (лікарі з Берліна вважають, що проблеми Тимошенко пов'язані з психікою). "Видається вкрай неймовірним, що в лікарні в Харкові можна буде створити необхідну при лікуванні хронічних болів довіру між пацієнткою і терапевтами", - вважає він.

А от місцеві лікарі здивовані. "Це навіть не смішно. Таке враження, що Тимошенко - перший і єдиний в Україні пацієнт з грижею. І ніхто не може їй допомогти. А вона ще лікарнями перебирає", - здивувався головлікар однієї з приватних клінік Києва, який просив його не представляти.

Проте ортопед-травматолог Сергій Дибкалюк вважає, що Тимошенко має право перебирати лікарями: "Це нормально. Пацієнт повинен довіряти своєму лікарю. Інше питання, що хронічні болі в хребті не лікують ні в нас, ні в Берліні. Люди з цим живуть і адаптуються. Щодо грижі - думаю, грижі у неї немає. Інакше вона б сама лягла на операційний стіл або хоча б ставилося питання про хірургічне лікування".

Нагадаємо, Тимошенко поклали до медустанови 20 квітня. Як повідомили тоді в пенітенціарній службі, вона сама висловила бажання лікуватися, ознайомившись з висновками німецьких медиків. Але адвокат екс-прем'єра Сергій Власенко висловлював сумніви з приводу добровільності такого "переїзду". У неділю Тимошенко перевели з лікарні назад до Качанівської колонії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація