Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За час АТО на буремному Сході загинули 210 людей, серед яких 14 дітей - МОЗ

Півсотні людей доправили до моргів лише за вчорашній день.

Глава МОЗу Олег Мусій заявив про те, що за час проведення АТО на Сході України до моргів на Луганщині та Донеччині були доставлені тіла 210 людей.

За словами Мусія, з 5 травня цього року на Сході України загинули 210 людей, а інформації про кількість загиблих серед терористів він не має.

"Це ті, хто вступив в морги закладів охорони здоров'я. Інших ідентифікованих або неідентифікованих, яких терористи забирають і вивозять – їхніх даних у Міністерства охорони здоров'я немає, тому що ми не співпрацюємо ні з "ДНР", ні з іншими терористичними організаціями, і вони нам таку інформацію не пропонують", - заявив глава МОЗу.

Мусій також уточнив, що серед загиблих було 9 жінок та 14 дітей.

"За час проведення антитерористичної операції 14 дітей загинули - це ті, хто молодший 18 років. Жінок серед загиблих - дев'ять", - цитує "Ліга.Новости" слова Мусія.

Також він наголосив, що лише за вчорашній день у східних областях загинули понад півсотні людей, однак скільки серед них мирних громадян він не уточнив. Також глава МОЗу не надав інформації про характер поранень загиблих.

Нагадаємо, раніше у Донецькій ОДА повідомили про загибель двох дітей в Слов'янську. Хлопчик і дівчинка віком 12 і 6 років померли від осколкових поранень.  

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції