За депутаткою-радикалкою Кошелєвою стоїть горілчаний король Донецька - ЗМІ

За депутаткою-радикалкою Кошелєвою стоїть горілчаний король Донецька - ЗМІ

24-річна новоспечена депутатка Олена Кошелєва. / Фото: onliner.by

Виявилося, що батько Кошелєвої - директор Харківського лікеро-горілчаного заводу, засновником якого є ПрАТ "ОЛІМП", який в свою чергу контролює донецький олігарх.

Схоже, що за депутатством 24-річної харків'янки Олени Кошелєвої, яка прийшла в Раду з партією Олега Ляшка, стоїть донецький горілчаний олігарх та екс-регіонал Павло Климець. Про це повідомляє "Таблоїд".

Такий зв'язок простежується, якщо подивитися на те, чим займаються батьки дівчини. Наприклад, батько Олени - Кошелєв Володимир Павлович - є директором Харківського лікеро-горілчаного заводу, засновником якого є ПрАТ "ОЛІМП".

У свою чергу, "ОЛІМП" через свою рідню контролює донецький горілчаний олігарх Павло Климець. А мати депутатки – Валентина Кошелєва - керувала збором акцизу з горілки у Харківській області.

Нагадаємо, ефектна поява новообраної депутатки Верховної Ради Олени Кошелєвої спричинила справжній фурор серед інтернет-користувачів. Враження справили і дорогі речі красуні, і два охоронці, і незнання політичного устрою в Україні.

24-річна новоспечена депутатка Кошелєва з батьком. / Фото: Таблоїд

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація