Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За депутатства Наливайченка помічником-консультантом у нього був Ярош

Лідеру "Правого сектора" потрібна була корочка, бо "вона ж допомагає пройти і у Верховну Раду. Виключно для цього".

З'явилася інформація, що лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош був позаштатним помічником-консультантом голови СБУ Валентина Наливайченка, коли той ще був народним депутатом.

"Українській правді" вдалося знайти офіційні зв'язки лідера "Правого сектору" з командою Віталія Кличка. Видання стверджує, що Ярош помічником-консультантом нардепа Наливайченка був майже рік.

Прес-служба "Правого сектору" повідомила, що "в цьому немає нічого дивного, ми цього факту не приховуємо". А помічник голови СБУ уточнив, що Ярош був зареєстрований помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Наливайченка ще 1 квітня 2013 року.

У мережі також є відео, на якому Наливайченко, на той момент безпартійний, відвідує табір ВО "Тризуб" у присутності Яроша. Відео, ймовірно, було записане ще у липні 2012 року, у тренувальному таборі "Тризубу" в Зарваниці.

Дмитро Ярош, посвідчення помічника депутата
Українська правда
Копія посвідчення помічника нардепа Валентина Наливайченка, видане на ім'я Дмитра Яроша
Ця інформація розкриває зовсім інший пласт політичних зв'язків "Правого сектору", зазначає "Українська правда". У світлі цих фактів зовсім інакшим виглядають, наприклад, події 19 січня, коли почались сутички на вулиці Грушевського в Києві, відповідальність за які взяв на себе "Правий сектор". Випадково чи ні, але першим на барикадах на Грушевського опинився саме Віталій Кличко.

Про те, що Ярош був помічником Наливайченка також підтвердив один із лідерів "Правого сектору" Андрій Тарасенко: "Так, це правда. Але він був помічником зовсім недовго, декілька місяців, просто щоби корочка була". На запитання, навіщо Ярошу була корочка, Тарасенко уточнив, що "вона ж допомагає пройти і у Верховну Раду. Виключно для цього".

Нагадаємо, ЗМІ стверджують, що під час розмови про підкуп "Правого сектору" в часи активних дій на Майдані Янукович наказав Лукаш "закрыть е...о". Також стало відомо, що в структуру "Правого сектора" входять загони "Черепашки" та "Чебурашки". А керувати організацією Ярошу допомагають "Пилипась" і "Летун". Гроші ж на президентські вибори лідер "Правого сектору" взяв із фінансових пожертв людей.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції