За народні гроші депутатам побудують цілий житловий комплекс

За народні гроші депутатам побудують цілий житловий комплекс

Бездомних депутатів поселять на Подолі

"Містечко" нардепів буде на місці, де так і не побудували гаражі для уряду УРСР.

Народні депутати хочуть побудувати собі елітне житло на вулиці Глибочицькій, 79-97, на Подолі.

Планується, що за бюджетні кошти буде зведене ціле містечко з дитячим садком, паркінгом та охороною. 20 тому на цій ділянці збиралися будувати гаражі для уряду УРСР. Передбачається, що житло буде службовим, тобто тимчасовим, пише Сегодня.

"Ось приїде депутат сюди зі Львова чи з Донецька, де йому жити? Йому надають готель, платять за нього з бюджету. А так буде квартира 2-4-кімнатна, з меблями, усім обладнанням, тут буде парковка, охорона, можна і дитсадочок побудувати. Закінчиться його каденція, він ключі здасть і поїде до себе", - пояснив необхідність новобудови нардеп Михайло Чечетов.

При цьому, є дуже велика ймовірність, що депутати захочуть службове житло приватизувати. Це в парламенті практикується давно. Для прикладу - будинок на вул. Срібнокільській, 24, де живуть народний обранці нинішніх та минулих скликань.

"Я не вірю, що депутати не вирішать питання з приватизацією. Знайдуть спосіб, як оформити. Краще купити 300 квартир недалеко від парламенту, зробити їх власністю ВР, і видавати як готельні номери", - вважає депутат Андрій Шкіль.

Варто відзначити, що і сам Шкіль, отримавши в 2003 році від ВР трикімнатну квартиру на Срібнокільській, приватизував житло.

Нагадаємо, у 2009 році депутатам виділили лише 17 квартир і за них розгорілися справжні суперечки. Довелося навіть проводити жеребкування. Депутатів-безхатьків наразі селять у готелі "Київ" або "Україні". Номер в "Україні" коштує 800 грн на добу (на рік - 292 тис грн), в "Києві" - 720 грн (на рік - 263 тис грн).

Середня ціна метра в нових будинках на Глибочицькій зараз коливається від 1500 до 1800 доларів, а 2-3-кімнатні квартири коштують близько 180-200 тисяч доларів.

Читайте також:

Депутати намагаються привласнити державні квартири

Депутати виділили собі на квартири 2,5 мільйона

Депутати знайшли гроші на підвищення власного комфорту

Українці заплатять за черговий державний джип майже 2 мільйони

Повʼязані теми:

Наступна публікація