За кілька місяців Туреччина отримає безвізовий режим із ЄС

Країни ЄС почнуть повертати мігрантів, які прибули після 20 березня, до Туреччини з 4 квітня.

Туреччина за умови виконання всіх необхідних умов може отримати безвізовий режим з країнами Європейського союзу до кінця червня.

Про це пише "Європейська правда".

Туреччина має завершити необхідні кроки для виконання решти вимог, щоб дозволити Єврокомісії після необхідної оцінки відповідності критеріям внести пропозицію щодо надання безвізового режиму в кінці квітня. На основі цієї пропозиції Європейський парламент і Рада ЄС зможуть прийняти остаточне рішення.

Прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу заявив, що його країна розраховує отримати безвізовий режим з ЄС до кінця червня. За його словами, із 72 вимог 37 вже виконані і Туреччина сподівається до початку травня завершити ті, що залишились.

Давутоглу висловив надію, що Єврокомісія і Європарламент фіналізують процес до літа. Раніше повідомлялося, що ЄС та Туреччина досягли угоди, покликаної зменшити потік мігрантів до Європи. Згідно з угодою, країни ЄС почнуть повертати мігрантів, які прибули після 20 березня, до Туреччини з 4 квітня.

Сторони також домовилися прискорити виділення ЄС 3 млрд євро, вже обіцяних на підтримку біженців в Туреччині і надати ще 3 мільярди до 2018 року, коли Анкара складе список проектів, що можуть потребувати фінансування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: