За останній тиждень бійці АТО знешкодили понад півтисячі бойовиків

Дата публікації
За останній тиждень бійці АТО знешкодили понад півтисячі бойовиків

Російські найманці зазнали чималих втрат протягом останнього тижня. Ілюстрація / facebook.com/yuri.biriukov

Тільки у Донецькому аеропорту українські захисники ліквідували 85 найманців РФ.

У період з 17-22 січня цього року на території Донецької та Луганської області було знешкоджено близько 600 осіб бойовиків і російських військових, 275 осіб — поранено.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

У відомстві уточнюють, що остаточна чисельність втрат може бути значно більшою, оскільки деяких поранених противник встиг евакуювати з поля бою.

"Завдяки рішучим діям та професійності українських військових було знешкоджено та виведено зі строю 14 танків, 43 бойових броньованих машини, 14 одиниць РСЗВ "Град" та "Ураган", 28 самохідних артилерійських установок, 19 одиниць автомобільної техніки противника", - йдеться у заяві.

Зокрема, тільки у Донецькому аеропорту знешкоджено 85 бойовиків, 53 отримали поранення, знищено сім танків, 12 броньованих машин, дев'ять одиниць автомобільної техніки та гармату МТ-12 противника.

При цьому протягом останьої доби в ході бойових дій українськими військовими було знешкоджено 205 бойовиків у районі населеного пункту Сміла, 50 - у районі Опитного та Водяного, 9 — у Донецьку, 9 — у Троїцькому, 6 — у Слов'яносербську (Луганська область), 6 — у Пісках, 3 — у Горлівці та 2 — у Дебальцевому.

У свою чергу, протягом тижня загинуло 18 українських військових, 235 — поранено. Також було втрачено один танк, сім БМП, дві гармати МТ-12, сім одиниць автомобільної техніки.

У Міноборони також зазначили, що повідомлення в російських ЗМІ нібито про великі втрати не відповідають дійсності і є елементами інформаційно-пропагандиського тиску на місцеве населення з метою приховування реальних втрат бойовиків.

Нагадаємо, раніше у "ДНР" відмовилися від Мінського меморандуму: "Ми наступаємо, які переговори?".

Наступна публікація