За помилування Луценка Януковичу можна поставити "п'ятірку з трьома плюсами" - Чечетов

Дата публікації
За помилування Луценка Януковичу можна поставити "п'ятірку з трьома плюсами" - Чечетов

Михайло Чечетов вважає, що президент вчинив "благородно" / Слава Гіріч/ТСН.ua

На думку нардепа, президент вчинив "дуже благородно".

Помилувавши екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, президент Віктор Янукович вчинив у рамках конституції та "дуже благородно". Таку думку висловив народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов в коментарі ТСН.ua.

"Президент вчинив у рамках закону та конституції, й вчинив дуже благородно як державний діяч і людина", - вважає нардеп.

На думку депутата, за помилування Луценко Януковичу можна поставити "п'ятірку з трьома плюсами".

"В цьому плані, якщо оцінювати президента за п'ятибальною шкалою, то це п'ятірка з трьома плюсами", - заявив Чечетов.

Розстановку сил в українській політиці після виходу Луценко на волю Чечетов коментувати не береться.

"Далі - все буде залежати від того, як поведе себе ця людина (Юрій Луценко - ред.), яку позицію займе. Це його право", - заявив Чечетов.

Питання про помилування Юлії Тимошенко найближчим часом розглядатися не буде, оскільки ще не пройшло половини терміну ув'язнення, вважає депутат.

"Оскільки я знайомий з азами юриспруденції, має пройти як мінімум половина терміну, на мою думку, для того, щоб розглядати питання про помилування. А тут ще далеко до половини строку. Теоретично можна розглядати. Якщо будуть юридичні підстави - думаю, Віктор Федорович буде робити так. А поза конституцією, звичайно, президент не буде нічого приймати. Ось пройде час - президент зможе розглядати", - підсумував він.

Нагадаємо, сьогодні президент України Віктор Янукович підписав Указ про помилування колишнього Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка і колишнього Міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука.

Наступна публікація