Нардеп із фракції Порошенка оголосила про участь у виборах президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона вже брала участь у минулих виборах.

Народний депутат України від фракції "Блок Петра Порошенка" Ольга Богомолець оголосила, що балотуватиметься на президентських виборах наступного року.

Відповідну заяву вона опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

"Я заявляю, що я йду в президенти, я не боюся брати на себе відповідальності, не боюся, що буде складно і тяжко. Я хочу стати тим президентом, який гарантує справедливість. Я хочу стати тим президентом, який почне в першу чергу з себе, який буде жити таким життям, яким живуть звичайні люди", - розповіла вона у відеозверненні.

За її словами, за останні роки українці не відчули збільшення справедливості та гідності.

Я йду у Президенти України, щоб стати гарантом справедливості для кожного українця.

Опубліковано Ольгою Богомолець Четвер, 6 грудня 2018 р.

Ольга Богомолець є головою парламентського комітету з питань охорони здоров’я. Вона балотувалась у президенти й на виборах 2014 року, тоді за неї проголосували 1,91% виборців. До Ради увійшла за списками БПП, де перебувала під 3 номером.

Нагадаємо, 5 грудня партія "УКРОП" на з’їзді висунула народного депутата України Олександра Шевченка кандидатом у президенти.

ВідеоПартія "УКРОП" висунула кандидата у президенти

Свого кандидата на президентські вибори 2019 оголосила партія "Укроп". На перегони делегують народного депутата Олександра Шевченка. Саме він отримав перемогу у більшості регіонів, де проходили внутрішньопартійні праймеріз Українського об'єднання патріотів. 

Партія "УКРОП" висунула кандидата у президенти

Залиште свій коментар

Вибір редакції