За зняття недоторканності: Добкін пояснив, чи голосуватиме за подання ГПУ проти нього

Нардеп збирається голосувати за зняття недоторканності з Полякова і Розенблата.

У вівторок, 11 липня, народний депутат з фракції "Опозиційний блок" Михайло Добкін, якого звинувачують у зловживанні службовим становищем, заявив, що підтримає подання Генеральної прокуратури про зняття недоторканності з нього.

Про це повідомляє "Українська правда"

"За своє подання буду голосувати "за". Тільки за зняття недоторканності", – заявив він.

Також Добкін прокоментував і інші подання ГПУ: "Я однозначно буду голосувати за зняття недоторканності з Полякова і Розенблата. Свою вину вони довели самі в кіно, яке ми бачили… Є питання щодо того, як ці докази були здобуті… За арешт голосувати я не буду".

ВідеоПід ВР активісти вимагають притягнути до відповідальності нардепів, яких підозрюють у скоєнні злочині

За словами Добкіна, у випадку з Довгим, Лозовим та Дейдеєм доказова база занадто слабка. Тому нардеп від "Опоблоку" не буде голосувати за зняття недоторканності з цих нардепів.

Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко вніс подання до ВР про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Добкіна за зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок м. Харкова нормативною вартістю понад 220 млн грн. Добкін вважає це особистою помстою генпрокурора.

Крім цього, ГПУ вимагає позбавити депутатської недоторканності Євгена Дейдея ("Народний фронт"), Олеся Довгого ("Воля народу"), Андрія Лозового (Радикальна партія Олега Ляшка), Максима Полякова ("Народний фронт") та Борислава Розенблата ("Блок Петра Порошенка") за різні махінації.

Залиште свій коментар