Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За угодою сторін: Філатов звільнив свою заступницю за провокаційні висловлювання про державну мову

Філатов підписав розпорядження щодо звільнення чиновниці.

Мер Дніпра Борис Філатов звільнив свого заступника Світлану Єпіфанцеву через провокаційні висловлювання щодо статусу державної мови в Україні та порушення етики держслужбовця. 

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

За даними відомства, розпорядження щодо звільнення чиновниці за угодою сторін Філатов підписав сьогодні, 28 лютого. 

"Я безмежно вдячний Світлані за допомогу в створенні коаліції в міській раді. Більше двох років я терпів її склоки і нескінченне з'ясування стосунків з іншими працівниками виконкому. Але сьогодні моє терпіння лопнуло. Саме після історії з публічним скандалом про статус української мови", - написав на своїй сторінці у Facebook мер Дніпра.

За словами Філатова, на його глибоке переконання, державні чиновники не мають права поводитися так, як поводилася пані Єпіфанцева.

"Повірте, кожна людина має право на особисту думку. Але от тільки чиновник цю думку повинен висловлювати на... кухні, а не привселюдно. Таким, як Єпіфанцева, котрі відчули себе недоторканними, невтямки, що публічні міркування чиновника про статус державної мови як мінімум сварять між собою жителів територіальної громади, а як максимум порушують тендітну стабільність в країні. Тому мої підлеглі (будь-які) не міркуватимуть привселюдно про мовну політику, про те, який в Києві поганий уряд, а також давати оцінки керівникам держави", - додав Філатов.

О котиках и оливье. ... Наверное, мне стоит ещё раз дать пояснения по поводу увольнения Светланы Епифанцевой. Дабы во...

Опубликовано Borys Filatov 28 февраля 2018 г.

Нагадаємо, раніше Єпіфанцева опублікувала у Facebook інформацію, що у місті зачинили один із кінотеатрів через маленьку відвідуваність. Причиною, за її словами, послугувала заборона російських фільмів і показ іноземних лише українською мовою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції