За "виборами" сепаратистів спостерігали європейські націоналісти та італійський мафіозі - МВС

Дата публікації
Перегляди
2951
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За "виборами" сепаратистів спостерігали європейські націоналісти та італійський мафіозі - МВС

За псевдовиборами бойовиків "спостерігали" представники антидемократичних сил Європи. / Фото: Reuters

МВС наполягатиме на введенні санкцій проти цих іноземців.

"Спостерігачами" у так званих "виборах" на території, яку контролюють бойовики "ДНР", були представники одіозних антидемократичних політичних сил в Європі.

Про це йдеться у заяві Міністерства внутрішніх справ України.

Серед "спостерігачів", був, наприклад, Олександр Гегальчій з Чехії - уродженець Закарпаття, прихильних самопроголошеної республіки "Підкарпатська Русь", активно спілкується із сепаратистами Закарпаття і терористом Петром Гецком.

Також на "виборах" сепаратистів були Алесандро Мусоліно, член правоцентристської партії "Вперед, Італія!", пов'язаної із Сільвіо Берлусконі, та Бела Ковач з угорської націоналістичної партії "Йоббік".

"Моніторив" "волевиявлення" італієць Фабріціо Бертот, який був міським головою передмістя Турину, але у 2012 році усунутий від виконання обов'язків через розслідування зв'язків з мафією.

Окрім того, за "виборами" "спостерігали" члени комуністичної партії Греції, яка сповідує ідеї сталінізму, член фашистського Фламандського Блоку, який сприяє сепаратизму в Бельгії та оголошений в країні поза законом, член бельгійської націонал-більшовицької партії, націоналісти з Сербії, Чехії, Австрії, Франції та інші.

"МВС заявляє про неприпустимість участі іноземних громадян у незаконних процесах, що відбуваються на територіях, які тимчасово контролюються бандформуваннями та іноземними найманцями", - йдеться у заяві Міністерства внутрішніх справ.

МВС звернулося до СБУ з проханням кваліфікувати діяльність сказаних іноземних громадян і дати відповідну правову оцінку.

Крім того, МВС звертається до Міністерства іноземних справ України із проханням оголосити даних іноземних громадян персонами нон-грата на території України та передати інформацію щодо їхньої участі в протиправних діях на території України відповідним урядовим установам у цих країнах.

Нагадаємо, у Німеччині не визнають псевдовибори бойовиків і можуть посилити санкції проти Росії.

Підтримка Москвою виборів в ДНР І ЛНР може призвести до її ізоляції

Підтримка Москвою виборів в ДНР І ЛНР може призвести до її ізоляції

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2951
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація