Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Забирали паспорти, зубні щітки та магазини: українські нардепи розповіли власні історії розлучень

Дехто твердить, що взагалі не сперечався за майно, а просто пішов собі геть.

Резонансний скандал у родині депутата Немировського підняв у кулуарах Верховної Ради питання про розлучення. Деякі нардепи поділилися власним життєвим досвідом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Офіційно два, неофіційно чотири. Я з першою дружиною прожив 15 років. Усіляке було: і в мене, і в неї. Касою завідував я, тому ділили, звісно, і майно, і кошти. Кожна людина хоче, якщо розлучається, щось із собою побільше взяти. Квартира була в один бік, машина в інший бік, магазин у третій бік", - сміється Віталій Купрій. Його колеги до такої відвертості не готові і навіть згадувати про це не хочуть. "Ой-ой-ой, жах який. Багаторазово!", - відповів на питання про розлучення Дмитро Андрієвський.

Відео"Забрав сумку і пішов": народні обранці розповіли про свої розлучення

Випадок з Андрієм Немировським спонукав Дар'ю Счастливу розпитати нардепів про їхні розлучення.

"Забрав сумку і пішов": народні обранці розповіли про свої розлучення

Сергій Рудик не зміг пригадати, скільки разів проходив через таку процедуру. "Не пам’ятаю. Люблю тільки одну жінку", - заявив він. "Одружений удруге. І сподіваюся – востаннє", - присягається Артур Палатний. Леонід Ємець пояснює, чому так. "Дуже важке рішення і дуже треба бути мудрою людиною, щоби відповідально і вчасно це рішення прийняти. Все, що я забрав – це зубну щітку", - твердить він.

А от Ігор Побер прихопив трохи більше, хоча й дружину не образив. "Забирав паспорт, сумку і пішов. Лишив квартиру. В мене дочка є. Аліменти я не сплачую, бо дочці 25 років – там уже інші потреби", - зізнався він. Найсвіжіші ж враження про розлучення в Тетяни Острікової. "Розлучилася у 15-му році – випробування великою політикою сім’я не пройшла. Чоловікам, як правило, діти не потрібні – вони їх лишають на утримання жінки. Я в нього не просила аліментів. Мало того, що він не утримує дітей, не допомагає, він ще хоче, щоби йому виплатили компенсацію за майно, яке було набуте у шлюбі. Не знаю точно, яку там суму вимагає, але щось хоче", - розповіла вона.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції