Забобонний Зеленський розповів, чому не поголився перед офіційною зустріччю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент чекає, доки українські кораблі повернуться з Криму до материкової України.

Президент України Володимир Зеленський з'явився неголеним під час офіційної зустрічі в Києві з прем’єр-міністром Чехії Андреєм Бабішем.

Глава держави пояснив, що поголиться, щойно три українські судна, захоплені торік Росією у Керченській протоці, повернуться додому. Нині вони вже перебувають на шляху до материкової України.

"Ми щодня з чимось боремося… Я вам чесно скажу, я хочу вибачитися, що я не поголився. Це не просто так. Є таке українське слово "забобони". Дуже класне слово, я його дуже люблю. Зараз я очікую кораблі. Кораблі повернуться, тоді поголюся", - сказав Зеленський, якого цитує "Українська правда".

Нагадаємо, 18 листопада Росія віддала Україні захоплені рік тому буксир та два бронекатери, екіпаж яких на початку вересня визволили з полону. Росіяни вивели кораблі з ладу. Вони не на ходу, їх тягнуть тросами буксири. До Одеси вони прибудуть орієнтовно 20 листопада.

Відео Українські кораблі, які Росія повернула, прибудуть до Одеси орієнтовно 20 листопада

У ці хвилини вони рухаються зі швидкістю 12 км/год, 25 кілометрів південніше мису Форос. Минув майже рік після захоплення, і Росія нарешті віддала Україні буксир і два бронекатери. Їхні екіпажі, а це 24 моряки, вже два з половиною місяці, як повернулись з російського полону. Тепер повертається техніка "Бердянськ", "Нікополь" та "Яни Капу".  

Українські кораблі, які Росія повернула, прибудуть до Одеси орієнтовно 20 листопада

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції