Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Заборона маски-шоу". Порошенко підписав закон про обов’язковість відеофіксації під час обшуків

"Заборона маски-шоу". Порошенко підписав закон про обов’язковість відеофіксації під час обшуків

Закон набуде чинності наступного дня після публікації в офіційному виданні.

Президент Петро Порошенко підписав закон, що зобов'язує правоохоронні органи здійснювати відеофіксацію обшуків, проведених у представників різних бізнес-структур.

Про це повідомив на своїй сторінці у Twitter його прес-секретар Святослав Цеголко.

"Цей закон, як його прозвали "про заборону масок-шоу", підписую прямо тут, у вашій присутності", - процитував він главу держави.

Зазначимо, цим законом встановлено заборону вилучення електронних інформаційних систем та обов’язок сторони обвинувачення робити копії необхідної інформації.

Закон набуде чинності наступного дня після публікації в офіційному виданні, крім норм про відеозапис під час судових засідань - вони почнуть діяти від початку 2019 року.

Відео Заборона "маски-шоу": Які права мають українці, якщо до них прийшли з обшуком

Нагадаємо, 16 листопада Верховна Рада прийняла закон, що зобов'язує правоохоронні органи вести відеофіксацію обшуків, проведених у представників різних бізнес-структур. За законопроект "Про внесення зміни до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами при провадженні досудового розслідування" (№7275) проголосували 312 народних депутатів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції