"Забудькуваті" чернівецькі депутати не вказали в деклараціях понад десяток власних фірм

Неточні дані виявили у звітах про доходи дев'ятьох обранців.

Дев'ятеро з 42 депутатів Чернівецької міськради не вказали взагалі або вказали не весь бізнес, який мають, у своїх деклараціях. Про це повідомляють "Наші гроші", які проаналізували декларації та дані Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України за 2014 рік.

Нардепи приховали від декларацій щонайменше 12 фірм: 6 випадків приховування бізнесу самих депутатів, 3 – членів їхніх родин, ще 1 випадок спільного родинного бізнесу.

Депутат з партії "Рідне місто" Анатолій Чесанов не вказав в декларації дві власні фірми. Депутат від партії "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Василь Максимюк вказав в своїй декларацій розмір внесків до статутного капіталу підприємств у сумі 174 тис грн, однак у двох фірмах розмір його внеску виявився значно більшим – 1,22 млн грн. Ростислав Білик теж не вказав у декларації дві фірми, в одній з яких співвласником є він, а в другій – його дружина. Інші депутати не вказали у деклараціях по одному підприємству, в яких вони чи їх родичі є власниками або співвласниками.

5 з незадекларованих фірм пов'язані з сільським господарством та продуктами харчування, 3 – з торгівлею, по одній – з будівництвом, орендою машин, виробництвом напоїв, виробництвом цегли та черепиці.

Найбільше порушників серед депутатів Чернівецької міськради виявилося у фракції партії "Рідне місто" – 3 особи. Окрім того, від ВО "Свобода" та партії "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" бізнес не задекларували по 2 депутати, з "Батьківщини" та "Самопомічі" – по одному.

Як зауважили у НАБУ, бюро не має важелів, аби боротися з неправдивими даними у деклараціях чиновників - неможливо відкрити кримінальні справи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: