Забула подати е-декларацію: колишній депутатці з Львівщини присудили громадські роботи

Забула подати е-декларацію: колишній депутатці з Львівщини присудили громадські роботи

Фото: УНІАН

Обвинувачена уклала з прокурором угоду про визнання винуватості, що дозволило уникнути суворішого покарання.

Колишній депутатці з Львівської області присудили громадські роботи, бо забула подати електронну декларацію.

За матеріалами справи жінка не подала е-декларацію за 2020 рік (її треба було оприлюднити на сайті НАЗК до 1 квітня 2021 року).

Про це пише "Главком".

"Жовківський районний суд Львівської області визнав винною колишню депутатку Річківської сільської ради, що на Львівщині, в умисному не поданні електронної декларації (ст.366-3 КК України) і призначив покарання у вигляді 150 годин громадських робіт", - йдеться у тексті вироку від 4 серпня.

Обвинувачена уклала з прокурором угоду про визнання винуватості, що дозволило уникнути суворішого покарання. Згідно зі змістом угоди, вона беззастережно визнала свою вину, щиро розкаялася у вчиненому та активно сприяла розкриттю злочину.

Окремо суд роз’яснив обвинуваченій, що у разі невиконання угоди про визнання винуватості, прокурор має право звернутися до суду з клопотанням про скасування вироку.

Суд позбавив колишню депутатку права обіймати посади, пов'язані з виконанням функції органів державної влади та місцевого самоврядування на один рік.

Санкція ст.366-3 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від 42,5 тис. грн до 51 тис. грн або громадські роботи від 150 до 240 годин, або обмеження волі до двох років, або позбавленням волі на один рік.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав закон, який вдосконалює кримінальну відповідальність за недостовірне декларування.

Повʼязані теми:

Наступна публікація