Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Загиблий активіст Євромайдану в дитинстві врятував дівчинку, яка провалилася під лід

Ще в дитинстві Роман Сеник проявив себе справжнім героем.

Сьогодні, 27 січня, загиблого активіста Євромайдану Романа Сеника поховають в рідному селі у Львівській області.

"Це була душа-людина. Навіть не можу нічого поганого згадати про нього: добряк, відкритий, чуйний. Останні 15 років він жив у місті Турка, працював оператором на АЗС. Раз на рік приїжджав на могилу батька. Він був простим сільським чоловіком, багато працював і мало вимагав для себе, але помер як герой", - розповів однокласник Сеника Роман Накинцив.

За словами вчительки місцевої школи Лідії Блисяк, він з простої родини - літня мама і сестра, що працює в дитсадку. Дітей у Романа не залишилося, хоча був двічі одружений, пише Сегодня.

Селяни самі збирали гроші на похорон. Тіло Романа Сеника буде спочивати в "геройській могилі" місцевого кладовища, де він став першим героєм.

"Ще в дитинстві Роман проявив себе справжнім героем, коли врятував сусідську дівчинку. Вона каталася на санчатах і впала в річку, лід проломився, вона мало не загинула. Рома першим кинувся її рятувати. Все, що можу сказати зараз - це людина з великої літери. Він був готовий віддати всього себе заради інших, всім допомогти, майстер - золоті руки", - розповідає сестра загиблого Леся Лисак.

За словами сестри, останній раз вони спілкувалися в середу.

"Він сказав: я приїхав сюди за тебе, за твоїх дітей та онуків, хтось же повинен тут бути замість вас!" - каже сестра.

Раніше повідомлялося, що у Києві під крики "Герой!" попрощалися з загиблим активістом Жизневським.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції