"Загроза одна й та сама". Порошенко запевнив, що Україна підтримуватиме "братній грузинський народ"

Дата публікації
Перегляди
395
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Загроза одна й та сама". Порошенко запевнив, що Україна підтримуватиме "братній грузинський народ"

Фото: Reuters

Він наголосив, що спільний ворог робить країни набагато ближчими.

Україна та Грузія мають спільні загрози, але у скрутні часи можуть розраховувати одна на одну.

Про це заявив президент України Петро Порошенко у Тбілісі на брифінгу із главою Грузії Георгі Маргвелашвілі, повідомляє прес-служба глави держави.

"100 років тому ми втратили незалежність – і Україна, і Грузія. І тим відповідальніші мають бути наші дії зараз для того, щоб зберегти і захистити український і грузинський суверенітет, українську і грузинську територіальну цілісність, українську і грузинську незалежність. Захистити нашу свободу і захистити нашу демократію", - сказав він.

"Загроза для нашої свободи, незалежності і демократії є одна й та сама. І ми нікому не дозволимо диктувати майбутнє нашим великим народам. І це робить нас набагато ближче", - наголосив Порошенко.

"Українці твердо вірять, як це було й раніше у скрутні часи – українці можуть розраховувати на братній грузинський народ так само, як братній грузинський народ може розраховувати на тверду підтримку українців! Так було у 2008, так було у 2013, так є і зараз", - додав президент України.

Порошенко прибув з офіційним візитом до Грузії

Порошенко прибув з офіційним візитом до Грузії

Нагадаємо, 17 липня президент Петро Порошенко під час зустрічі з прем'єр-міністром Молдови Павлом Філіпом запевнив у готовності максимально сприяти відновленню молдовської територіальної цілісності.

Наступна публікація