Захарченко розповів про таємний план Януковича осісти на Донбасі з беркутівцями

Захарченко розповів про таємний план Януковича осісти на Донбасі з беркутівцями

Віталій Захарченко / Фото: УНІАН

Колишній силовик стверджує, що мав домовленості з екс-президентом вже після своєї відставки. 

Екс-президент Віктор Янукович після кривавих подій на Євромайдані планував разом із силовиками перебратися на Донбас.

Про це заявив екс-глава МВС України за часів Віктора Януковича Віталій Захарченко в ефірі російського телеканалу "Россия 1".

За словами колишнього міністра, після його відсторонення Янукович перебував у Києві. Вони домовилися про виведення на Донбас силовиків, які під час кривавих подій на Майдані перебували у центрі Києва.

"У нас була така домовленість: я висуваюсь на Донбас, забезпечую логістику для всіх, хто буде туди виводитися. Війська виводить командувач Внутрішніми військами… Я розумів, що бійцям будуть мститися. Ми розуміли так, що в нас є легітимним президент Янукович, який прибуде на Донбас і на Донбасі будуть війська. Ми забезпечуємо конституційно обраного президента і ведемо подальші перемовини", - пригадав Захарченко.

Він додав, що не сумнівався у нехтуванні виконання підписаних із тодішньої опозиції протоколів.  

"Янукович це зрозумів, коли перелітав із Києва до Харкова і з Харкова до Донецька", - додав колишній міністр.

Утікач також розповів, що 21 лютого 2014 року з Януковичем телефоном обговорював порядок відведення військ на Донбас і порядок свого виїзду на Донбас.

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що притягувати до відповідальності осіб, які організували вбивства на Майдані три роки тому, розпочнуть після уточнення закону про особливості заочного засудження.

На сьогодні цей документ перебуває в парламенті. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація