Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Захарченко заявляє про накопичення вогнепальної зброї в КМДА та Будинку профспілок

Міністр зазначив, що "спроби мирно вирішити конфлікт, не вдаючись до силового протистояння, залишаються марними".

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко стурбований інформацією про те, що в Будинку профспілок і будівлі КМДА накопичується вогнепальна зброю.

"Події останніх днів у столиці України показали, що наші спроби мирно вирішити конфлікт, не вдаючись до силового протистояння, залишаються марними. Наші заклики не почуті, домовленості перемир'я порушуються... За оперативною інформацією, отриманою правоохоронцями, в Будинку профспілок і КМДА накопичується вогнепальну зброю", - йдеться у зверненні глави МВС до громадян України і представників іноземних держав.

Він нагадав, що у бік міліції, яка не вдається до застосування сили, оскільки тривають переговори влади і опозиції, знову полетіли бруківка та "коктейлі Молотова", підпалений житловий будинок.

"Вночі один міліціонер убитий пострілом в голову, троє правоохоронців захоплені на Майдані Незалежності. Один з них, важко поранений, у шпиталі, ще двох продовжують утримувати в приміщенні Київської міської державної адміністрації", - зазначив Захарченко.

Він підкреслив, що переговори міліції з лідерами протестів і опозиційними депутатами, які тривали вночі, не дали результату.

"Вони вже не можуть вплинути на радикальні угруповання, які контролюють захоплені будівлі і влаштовують силові акції", - заявив глава МВС.

"Опозиційні лідери не відмежовуються від радикальних сил, але вже не в змозі їх контролювати і піддають небезпеці громадян України", - підкреслив Захарченко.

За його словами, на ці події, які набувають уже характер "високого ступеня екстремістських дій", світова спільнота не має закривати очі".

Раніше в МВС повідомили, що охорона Майдану Незалежності захопила трьох співробітників міліції, які перебували при виконанні службових обов'язків. Одного з них вдарили ножем. МВС вимагає від активістів звільнити міліціонерів, в іншому випадку пообіцяли "вжити заходів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції