Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Захарова намагається переконати, що Сущенко не був журналістом під час в'їзду до РФ

Захарова додала, що теж закінчувала факультет міжнародної журналістики, але працює в МЗС РФ і не є співробітником ЗМІ.

Український журналіст Роман Сущенко при в'їзді на територію РФ не заявляв, що буде займатися інформаційною роботою, тому журналістом не був.

Про це заявила речник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова в ефірі одного з російських каналів, - пише Укрінформ

"Це документальний факт. Це просто медичний факт: пан Сущенко не був журналістом, коли він в'їжджав на територію РФ. Про це говорять оформлені ним документи. Він не подавав документи та заяву на оформлення журналісткої візи, або акредитації МЗС, або якоїсь іншої форми діяльності він не заявляв, яка хоча б побічно свідчила, що він буде займатися інформаційною роботою", – підкреслила вона.

ВідеоУ московському СІЗО намагаються переконати, що Сущенко є загрозою для нацбезпеки Росії

Українського бранця Романа Сущенка перевели в одиночну камеру. Про це розказав уже колишній адвокат українського журналіста Марк Фейгін. Напередодні його позбавили статусу адвоката. А призначені на сьогодні слухання у справі Сущенка перенесли на п’ятницю. 

У московському СІЗО намагаються переконати, що Сущенко є загрозою для нацбезпеки Росії

Захарова додала, що теж закінчувала факультет міжнародної журналістики, але працює в МЗС РФ і не є співробітником ЗМІ.

Вона підкреслила, що Сущенко жодного разу не заявляв "в юридичній площині, про свої повноваження як журналіста. Тому будь-які порівняння Сущенко з кореспондентами "РИА Новости Украина" безпідставні, не за якимось моральними високими стандартами, а, просто, в юридичній площині". Захарова додала, що журналісти "РИА Новости Украина" "мали увесь пакет українських документів на здійснення своєї діяльності". На її думку, "саме журналістська діяльність, послужила приводом для спочатку обшуків, а потім арештів і всього того комплексу заяв, які були зроблені".

Спікер МЗС, також назвала безглуздими звинувачення "РИА Новости Украина" в отриманні грошей від Росії нібито за державну зраду, оскільки російські ЗМІ і "Россия Сегодня" платять за сюжети своїм кореспондентам у всьому світі, а українські силовики просто ведуть "антиросійську пропаганду".

Журналіста Романа Сущенка затримали в Москві 30 вересня 2016 року та ув’язнили за надуманою підозрою в шпигунстві. ФСБ РФ заявило, що арештант є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України, тоді як в українських силових структурах це спростували. Московський суд дав санкцію на арешт Сущенка до 16 вересня 2018 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції