"Західні партнери були проти": Зеленський розповів, чому вирішив зателефонувати Путіну і які вимоги той висував

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, розмова стосувалась звільнення полонених.

Президент України Володимир Зеленський розповів деталі своїх перемовин з президентом РФ Володимиром Путіним, а також зазначив, що західні партнери були проти них.

Про це він розповів в інтерв’ю, яке було опубліковане на Youtube-каналі Зе!Президент.

"Не дай боже, якщо будуть прямі перемовини із Росією, то знімуться санкції. Я, чесно кажучи, цієї моделі не розумію, я був впевнений, що санкції вводяться не через мої розмови з президентом РФ, а санкції вводять через те, що у нас забрали Крим і що підтримують тимчасово окуповані території. Всі партнери України проти навіть того, щоб я подзвонив Путіну. Я вирішив подзвонити Путіну, тому що це питання, насамперед, України, наших громадян", - заявив Зеленський.

За його словами, Україна має дякувати західним партнерам за підтримку, однак також повинна мати власну думку. Сама розмова стосувалась звільнення полонених.

"Президент РФ мені сказав, що "я бачу вирішення питання полонених всіх на всіх". І я йому відверто сказав, що я з радістю, але є одна ситуація, справа в тому, що список наших всіх, тих хлопців, які перебувають саме на тимчасово окупованих територіях, не співпадає зі списком людей, які контролюють наші тимчасово окуповані території. Тому всіх на всіх ми обов’язково зробимо, але давайте спочатку повернемо всіх тих, хто є в Росії, є в Криму і почнемо з моряків", - зазначив український президент.

Нагадаємо, 11 липня президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним.  В Офісі президента підтвердили розмову і зазначили, що ключовим питанням було звільнення військовополонених українських моряків.

ВідеоЗеленський обговорив з Путіним звільнення полонених українських моряків

Як повідомили на сайті президента України, ключовим питанням розмови, яка відбулася напередодні ввечері, стало звільнення полонених українських моряків. Також йшлося про повернення інших громадян України, яких утримують на території Росії. Сторони обговорили і продовження переговорів у Нормандському форматі.  

Зеленський обговорив з Путіним звільнення полонених українських моряків

Залиште свій коментар

Вибір редакції