Західні партнери вимагають проведення виборів на окупованому Донбасі не пізніше червня - ЗМІ

Розробники закону зустрічалися, щонайменше, двічі – у Берліні й Києві.

Захід вимагає від української влади ухвалити в найближчі тижні закон про вибори на окупованій частині Донбасу, а самі вибори провести не пізніше червня.

Про це на ZN.UA пише журналіст Сергій Рахманін, із посиланням на джерела.

"За даними наших джерел, робота над виборчим законодавством для ОРДЛО ведеться. І (як слід було чекати) ведеться вона за рамками "мінського процесу" і особливо не афішується. Відповідальним за підготовку документа президент призначив свого представника в парламенті Руслана Князевича", - йдеться у матеріалі.

Йдеться про те, що новий закон, за інформацією видання, розробляється у контакті із представниками Німеччини й Франції. Розробники закону зустрічалися, щонайменше, двічі – у Берліні й Києві.

Джерело, близьке до президента України, повідомило ZN.UA, що українській владі було виставлено черговий "дедлайн": виборчий закон не пізніше березня, самі вибори – не пізніше червня. Бо інакше Україні погрожують зняттям санкцій ЄС у відношенні Росії.

Як повідомлялося, наприкінці минулого року міністри закордонних справ Бельгії, Нідерландів та Люксембургу наголосили на важливості міжнародної підтримки України та розв'язання ситуації на Донбасі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: