Захисники України гідні слави своїх дідів: Порошенко привітав із 71-ю річницею звільнення від нацистів

Захисники України гідні слави своїх дідів: Порошенко привітав із 71-ю річницею звільнення від нацистів

Порошенко привітав із 71-ю річницею звільнення від нацистів / Фото: Сайт президента України

Президент звернувся до співгромадян.

Президент України Петро Порошенко привітав співвітчизників із 71-ю річницею звільнення української землі від нацистів. 

Про це йдеться у відповідному зверненні глави держави до українців 28 жовтня. 

"Ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю та багато європейських країн, а згодом у надзвичайно важких умовах відбудували зруйновані міста та села, відродили економічний потенціал, плекали наше мирне майбутнє", - сказав президент.

Він наголосив, що саме на українській землі у роки війни визначалася подальша доля людства, адже саме тут відбулися одні з наймасштабніших битв, а також нагадав, що внесок українців у спільну перемогу народів Європи над нацизмом є неоціненним.

При цьому Порошенко зауважив, що і сьогодні у зв'язку з агресією РФ українці змушені відстоювати не лише свою землю, а й європейські країни. 

"На жаль, уже у XXI столітті, після семи десятиліть по закінченню найбільшого в історії людства військового конфлікту, через агресію Російської Федерації та підконтрольних їй терористичних формувань українці зі зброєю в руках захищають суверенітет та територіальну цілісність не лише своєї держави, а й спокій народів усієї Європи. Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів та прадідів, а тому я твердо вірю у нашу перемогу", - заявив президент.

Раніше стало відомо, що голова Верховної Ради Володимир Гройсман хоче заснувати День звільнення від російських загарбників.

Повʼязані теми:

Наступна публікація