Захист Корбана заявив про відвід третьому судді, секретарю та прокурорам

Дата публікації
Перегляди
2667
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Захист Корбана заявив про відвід третьому судді, секретарю та прокурорам

Суд у Чернігові намагається обрати запобіжний захід Корбану.

Суд у Чернігові не може розпочати розгляд справи.

Захист лідера партії "УКРОП" Геннадія Корбана заявив про відвід третього судді, який намагається обрати запобіжний захід політику.

На думку адвокатів, суддя Шилов не може розглядати справу, тому що він не є слідчим суддею у цій справі.

Крім того, захист Корбана заявив про відвід секретарю Тетяні Ващіліній через працівника прокуратури, який раптово з'явився на суді.

Відвід заявляють і прокурорам — адвокати Корбана ставлять під питання їхню компетентність, зокрема, знання норм Кримінально-Процесуального Кодексу.

Наразі у судовому засіданні оголошено 50-хвилинну перерву.

Нагадаємо, до цього захист лідера партії "УКРОП" успішно домігся відведення двох суддів — Подалюка і Кузьменко.

Суд у Чернігові обирає запобіжний захід для затриманого Геннадія Корбана. Екс-заступнику керівника Дніпропетровської облдержадміністрації інкримінують розкрадання грошей з ним же створеного Фонду оборони країни, а також викрадення людей і створення злочинного угруповання.

Клопотання про затримання політика подавала чернігівська прокуратура, тому суд відбувається в Чернігові в Новозаводському районному суді.

Суд у Чернігові обирає запобіжний захід для затриманого в суботу Геннадія Корбана

Суд у Чернігові обирає запобіжний захід для затриманого в суботу Геннадія Корбана

Геннадій Корбан був затриманий в суботу, 31 жовтня. За словами адвоката політика В'ячеслава Кудінова, дії представників Генпрокуратури і СБУ щодо затримання Геннадія Корбана у нього вдома можна класифікувати як викрадення.

Нардеп Борис Філатов повідомив, що Корбана схопили бійці "Альфи", не висунувши жодних звинувачень. Масштабні обшуки пройшли в офісах і будинках "укропівців". СБУ і ГПУ в спільній заяві повідомили, що "вивчають причетність Корбана до керівництва організованою злочинною організацією". Нібито СБУ виявила розтрату грошей благодійного фонду, який збирав допомогу для бійців АТО. І це СБУ називає лише одним з епізодів звинувачення.

Пізніше, як стало відомо ТСН, постанову на обшук видав суддя районного суду Чернігова. Такий документ вручили одному з дніпропетровських підприємців, до якого нагрянули з обшуком. "Фонд оборони країни", за версією слідства, перевів 17 мільйонів фіктивним фірмам.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2667
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація